☎ (044) 360 11 00
☎ (095) 360 11 00
☎ (098) 360 11 00
☎ (063) 360 11 00
Свята гора Афон.
4-11 грудня, 4-11 січня
від 480 € + ✈️
Закарпаття православне
6 - 11 травня
3500 грн. + з.д. квитки
Почаївська Лавра на три дні
13-15 жов./ 30 груд.-1 січня/ 6 - 8 січня Різдво
1700 грн. + проживання
Ізраїль. Свята Земля.
12 - 17 жовтня
580$ + ✈️ Бухарест
Буковина: Банчени, Чернівці, Крещатик
13-16 жовтня /22 - 25 груд.
2500 грн.
Золотоніський монастир. Черкаси.
14 жовтня
800 грн.
Чоповичі та Кипяче, Скит
15 жовтня / 4 лист.
700 грн.
Cтеблів та Лебедин. Монастирі Черкащини
21 жовтня
800 грн.
Почаївська Лавра на 2 дні
28-29 жовтня
1700 грн. з проживанням
Грузія. Свято Прп. Гавриїла Ургебадзе.
28 жовтня - 4 листопада
540 $ + ✈️
Калинів Міст. Мгарський монастир.
5 листопада
800 грн.
Барі та святині Румунії
5 - 12 листопада
500 € + ✈️
Томашівка. Ковалівка.
6 листопада
650 грн.
Почаївська Лавра на 2 дні
11 - 12 / 25 - 26 листопада
1700 грн. з проживанням
Святині Румунії
12 - 17 листопада
220 € + заліз.квитки
Кагарлик, Вільшанка, Нещерів
17 грудня
550 грн.
Корфу, Егіна та інші святині Греції, Румунії
7 - 19 грудня, СВЯТО СВТ.
870 € + заліз.квитки
Чернігів, Данівка, Козелець
18 лютого Свт. Феодосія
750 грн.
Єгипет, Святині Синаю на свято Вмч. Катерини.
4 - 10 / 4 - 13 грудня
від 950 $
Святині Волині
30 грудня - 1 січня
2100 грн.
Вінниця, Браїлів, Лядова
7-8 вересня
1800 грн.
Паломнические поездки > Пасха на Святій Землі

Пасха на Святій Землі

11 днів / 10 ночей
проживання у Єрусалімі
6 квітня (четвер).

16.00 Збір групи в аеропорту м. Кишинева (Молдова). Реєстрація на рейс. 19.00 Виліт до Тель-Авіва (Ізраїль).
Зустріч із гідом в аеропорту ім. Бен Гуріон. Трансфер до готелю, поселення. Виїзд на нічну літургію до храму Гробу Господнього.

7 квітня (п'ятниця) БЛАГОВІЩЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ.

Нічна Літургія на Гробі Господньому. Сніданок. Жіночий монастир Горненський. Заснований у 1870-х роках. у місцевості, де відбулася зустріч Пресвятої Богородиці із праведною Єлисаветою. Перша церква на честь Казанської ікони Пресвятої Богородиці була освячена у 1883 р. Центральний Троїцький собор було закладено у 1910 р. проте будівництво було закінчено лише до 2007 р. Грузинський монастир Хреста. Заснований на місці, де зростало дерево хреста Господнього між IV та VI ст. Після спустошення у ХІ ст. був відновлений грузинським царем Багратом IV і до XVII ст. Залишався грузинським. З XVIII ст. монастир є грецькою. Місце, де, за переказами, росло дерево Хреста Господнього відкрите та доступне для поклоніння. Монастир відомий як одне з можливих місць поховання грузинської цариці Тамари та можливе місце чернечого життя та упокою Шота Руставелі. Монастир праведного Симеона Богоприймача. Грецький монастир, побудований дома стародавньої візантійської церкви. З XII по XVI ст. був, мабуть, грузинським. До XVII занепав і в XIX ст. перейшов до греків. Святинею монастиря є гробниця праведного Симеона Богоприймця. Вечеря.

8 квітня (субота) ЛАЗАРЄВА СУБОТА.

Ланч-бокси замість сніданку. Святкова літургія у Віфанії у жіночому монастирі сестер Лазаря Марфи та Марії.Літургію здійснить Патріарх святого граду Єрусалима та всієї Палестини Феофіл. Після завершення літургії буде здійснено Хресну ходу до гробниці праведного Лазаря.
Віфлеєм. Місто, в якому народився Господь Ісус Христос. Базиліка Різдва Христового. Найдавніший християнський храм, побудований у VI ст. Раніше на цьому місці знаходилася церква часів Костянтина Великого, знищена пожежею. Базиліка споруджена над місцем Різдва Христового.
Печера Різдва Христового. Розташовується у крипті базиліки. Місце Різдва відзначено зіркою під особливим Престолом, поряд з яким розташовується Межа ясел, влаштована на місці, де знаходилися ясла, куди Богородицею було покладено новонароджений Богонемовля Христос.
Вифлеємська ікона Пресвятої Богородиці. Чудотворна ікона Богоматері, яка знаходиться у православній межі базиліки. За однією з версій, ікона була перенесена до храму Різдва в 1808 р. з кафолікону храму Горба Господнього через пожежу, що сталася там.
Печера убієнних немовлят. Печера примикає до базиліки Різдва. За переказами, в ній поховані останки немовлят, убитих за наказом Ірода, а також мучеників, убитих персами 614 р. Поле пастушків. Місце, де пастухам з'явилися ангели, сповістили про Різдво Христа.
Монастир пастухів. Знаходиться на Полі пастушків над печерою, в якій пастухи спромоглися явища ангелів і в якій згодом були поховані. Монастир був заснований у VI ст., Через сторіччя був зруйнований персами, потім відновлений. У X ст. прийшов у спустошення і тільки через п'ятсот років відроджений.Церква, влаштована в печері пастухів та їх могила, збереглися до наших днів і доступні для паломників.
Вечеря. Виїзд на нічну літургію до храму Гробу Господнього.

9 квітня (неділя). ВХІД ГОСПОДЬ У ЄРУСАЛИМ.
Нічна Літургія на Гробі Господньому. Літургію здійснить Патріарх святого граду Єрусалима та всієї Палестини Феофіл. Сніданок. Лавра Сави Освяченого. Чоловічий монастир, розташований в Кедронській долині в юдейській пустелі. Заснований близько 484 р. преподобним Савою Освяченим. В епоху свого розквиту налічував понад 5000 ченців. На сьогодні – монастир, який живе за найсуворішим статутом на Святій Землі: на територію лаври не допускаються жінки, ченці не користуються електрикою. Серед святинь монастиря – мощі преподобного Сави (+532), а також мощі ченців-мучеників загиблих від рук персів у 614 р. У цьому монастирі у VIII ст. подвизався преподобний Іоанн Дамаскін. Монастир Феодосія Великого. Перший гуртожильний монастир на Святій Землі. Заснований учнем преподобного Сави Освяченого Феодосієм Великим у 476 р. У період світанку налічував понад 700 ченців. На початку XVI ст. був зруйнований турками і прийшов у запустіння, відновлений у XX ст. У печерній церкві монастиря знаходяться поховання преподобного Феодосія, преподобного Іоанна Мосха, а також матері преподобного Сави Освяченого. Хресна хода з Віффагії (починається в чоловічому монастирі на честь Входу Господнього до Єрусалиму, де знаходиться покров над каменем, з якого Спаситель сів на осла). Спочатку патріарх здійснює молебень та освітлення пальмових гілок, після закінчення починається святкова хода з іконою свята. Вечеря. Виїзд на нічну літургію до храму Гробу Господнього.
 

10 квітня. ВЕЛИКИЙ ПОНЕДІЛОК.

Нічна Літургія на Гробі Господньому. Сніданок. Фавор. Гора, на якій відбулося Преображення Господнє. Грецький монастир Преображення. Заснований у XIX ст. У 1862 р. збудовано головний храм Преображення та боковий вівтар Мелхиседека. Акафістна ікона Пресвятої Богородиці. Чудотворна ікона Богоматері, перенесена до монастиря в 1973 р. з Назарету, яка знаходиться в головному храмі монастиря. Назарет. Місто, в якому проживали Пресвята Богородиця та праведний Йосип Обручник. У Назареті відбулося Благовіщення і пройшло дитинство Господа Ісуса Христа. Грецький храм Архангела Гавриїла. Побудований в 1750 р. над джерелом, при якому архангел Гавриїл з'явився Діві Марії і сповістив про зачаття Нею Сина Божого. Перший храм на цьому місці було збудовано ще в IV ст. і проіснував щонайменше до VIII ст., після чого був зруйнований мусульманами. Джерело Пресвятої Богородиці знаходиться усередині храму, є можливість набрати води. Кана Галілейська. Місце, де Господь Ісус Христос сотвори перше диво, перетворивши воду на вино на шлюбному бенкеті. Грецький монастир Георгія Побідоносця. Заснований у XIX ст. на згадку про перше чудо Христа. Храм монастиря побудований в 1888 р. на місці візантійської церкви, що не збереглася. У храмі зберігаються кам'яні водоноси, в яких знаходилася вода, втілена Спасителем у вино. Магдали. Місцевість із якої походила Марія Магдалина. Подвір'я Марії Магдалини. Розташоване в одному з наймальовничіших місць узбережжя Генісаретського озера. Засноване у 1908 р., постійно діє з 1960-х років.На території подвір'я знаходяться три святі джерела: джерело біля якого Христос зцілив Марію Магдалину, радонове джерело (є можливість омивання в джерелі), а також джерело, вода якого лікувальна для очей. Капернаум. Місцевість, в якій розташовувалося одне із значних міст півночі Палестини, що занепав після навали персів у VII в. Вечеря. Виїзд на нічну літургію до храму Гробу Господнього.

11 квітня. ВЕЛИКИЙ ВІВТОРОК.

Нічна Літургія на Гробі Господньому. Сніданок. Гора спокуси. Гора в іудейській пустелі, де сатана спокушав Спасителя. Грецький монастир Каранталь. Заснований у Візантійський період, неодноразово занепадав і відновлювався. Святинею монастиря є камінь, на якому стояв Спаситель під час спокуси диявола. Монастир є місцем подвигів преподобного Харитона Сповідника, печера якого знаходиться на території монастиря.
Єрихон. Найдавніше місто світу. Дерево Закхея. Смоковниця, на яку вліз збирач податей Закхей, щоб побачити Спасителя, що прийшов в Єрихон. В даний час знаходиться на території грецького монастиря, заснованого у XX ст. Йордан. Річка, на берегах якої проповідував і хрестив святий Іоанн Предтеча і в якій відбулося Хрещення Господнє. Омивання в Йордані. Монастир Герасима Йорданського. Був заснований преподобним Герасимом Йорданським у 455 р. За життя преподобного Герасима в монастирі проживало 70 ченців, проте згодом монастир занепав і був відроджений у XIII ст. Згодом, неодноразово зазнавав руйнувань і остаточно був відновлений до 1885 року. Ікона Пресвятої Богородиці Млекопітатєльниця - Чудотворна ікона Богоматері, яка знаходиться у нижньому храмі монастиря. Вечеря. Виїзд на нічну літургію до храму Гробу Господнього.

12 квітня. ВЕЛИКА СЕРЕДА.

Нічна Літургія на Гробі Господньому. Єрусалим. Левові ворота. Храм Різдва Пресвятої Богородиці, збудований у 1907 р. на передбачуваному місці будинку праведних Іоакима та Ганни батьків Пресвятої Богородиці. Преторій, в'язниця Христа. Дорога скорботи Via Dolorosa.
Олександрівське подвір'я. Побудовано до 1891 р., включає будинковий храм Олександра Невського, а також виявлені при розкопках поріг Судної брами, найменші ворота стародавнього Єрусалиму «голкові вуха», фрагменти стін і колон першого храму Воскресіння Христового, збудованого за часів Костянтина Великого. Храм Гробу Господнього. Храмовий комплекс, що включає з себе Голгофу, Труну Господню, Камінь помазання, кафолікон (соборний храм Єрусалимської Церкви), приділи глави Адамової, бичування, здобуття Хреста Господнього, Лонгіна сотника. Спочатку був споруджений над місцем хресної смерті та поховання Господа Ісуса Христа у IV ст. і зруйновано 1009 р. Відновлено до 1048 р. У XII ст. відбудований хрестоносцями, проте майже повністю згорів під час пожежі 1808 р. У цьому виді відновлений у 1860-х роках.
14.00 Таїнство Єлєйосвячення на Гробі Господньому. Вечеря. Виїзд на нічну літургію до храму Гробу Господнього.

13 квітня. ВЕЛИКИЙ ЧЕТВЕР.

Нічна Літургія на Гробі Господньому. Сніданок Елеон. Гора, з якої Господь Ісус Христос піднявся на небо. Грецький монастир Вознесіння. Заснований у другій половині XX ст. "Стопочка". Місце Вознесіння Господнього. У Візантійський період над ним було споруджено церкву, у вигляді ротонди з відкритим верхом. Після її руйнування, хрестоносцями над місцем Вознесіння було збудовано каплицю, що дійшла до наших днів.
Російський монастир Вознесіння. Заснований в 1906 р. на ділянці, де раніше начальником Російської Духовної місії архімандритом Антоніном (Капустіним) було збудовано Вознесенський храм, в якому, згодом він був похований. На території монастиря розташована церква, зведена над місцем, де було знайдено главу святого Іоанна Предтечі. Гефсиманія. Жіночий монастир Марії Магдалини. Заснований у 1934 р., як жіноча чернеча громада при храмі Марії Магдалини, побудованому на згадку про імператрицю Марію Олександрівну коштом імператорської сім'ї та освяченої у 1888 р. Статус монастиря отримав у 1988 р. Гефсиманський сад. Одне з улюблених місць молитовної усамітнення Спасителя. Звідси Господь Ісус Христос був узятий під варту слугами первосвященика. Тут зберігся камінь, на якому Спаситель молився перед цим.
Гробниця Пресвятої Богородиці. Місце поховання Богоматері розташоване в нижньому рівні храму, що зберігся до наших днів, збудованого хрестоносцями і зруйнованого воїнами Салах-ад-Діна в XII ст. Раніше на цьому місці розташовувалися візантійська церква IV ст., Зруйнована персами в 614 р. і храм, який простояв на цьому місці з VII по XI ст.Утреня з читанням дванадцяти Пристрасних Євангелій у монастирі Марії Магдалини. Хресна хода Хресною Дорогою.

14 квітня. ВЕЛИКА П'ЯТНИЦЯ.

Сніданок (за бажанням). Вечірня Великої П'ятниці з виносом Плащаниці в одному із храмів чи монастирів Єрусалиму.
Вільний час у Єрусалимі. 18.00 Утреня Великої Суботи з похованням Плащаниці.
Вечеря (за бажанням).

15 квітня. ВЕЛИКА СУБОТА.

Ланч-бокси замість сніданку. Літургія Великої Суботи у монастирі Марії Магдалини. Після закінчення Літургії зустріч Благодатного Вогню біля Яффських Воріт. Повернення до готелю.

16 квітня. ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВЕ.

Пасхальна Літургія у храмі Гробу Господнього.
Сніданок, виїзд із готелю. Монастир Георгія Хозевіта. Грецький монастир у глибині юдейської пустелі. Заснований у 420-х роках. У 614 р. був зруйнований персами та відбудований у XII ст. Після залишення Святої Землі хрестоносцями прийшов у занепад і був відновлений наприкінці ХІХ ст. У храмі монастиря знаходяться мощі преподобних Георгія Хозевіта та Івана Румуна. На території монастиря знаходиться печера пророка Іллі.
Єрусалим. Монастир на місці в'язниці Петра, де зберігаються його пута, в народі званий «монастир чечевичної юшки». Монастир Сайдана, де зберігається найдавніша ікона бабусі Ісуса Христа – праведної Анни. Монастир Якова Брата Господнього з чудотворною іконою Пресвятої Богородиці, перед якою молилася Марія Єгипетська. Храм Гробу Господнього. Вільний час. Монастир Іоанна Хрестителя, де зберігається частина його чесної глави. Трансфер до аеропорту ім. Бен Гуріона, виліт до Кишиніва.

Увага! У програмі можливі зміни у зв'язку з часом прибуття та вильоту групи.

Включено:
-проживання в готелі на 2-3-місне розміщення;
-харчування;
-екскурсійні послуги з православним гідом;
-транспортні послуги по програмі;
 
Додатково оплачується:
- авіапереліт Кишинів-Тель-Авів-Кишинів 350$;
-медичне страхування;
-платні входи + чайові -50 $/особи
____________________________________________________________________________________________________________________________

Паломницька служба залишає за собою право внесення змін до порядку відвідування святинь за програмою.