☎ (044) 360 11 00
☎ (095) 360 11 00
☎ (098) 360 11 00
☎ (063) 360 11 00
Свята гора Афон.
регулярно за запитом
від 480 € + ✈️
Чоповичі та Кипяче, Скит
18 червня, 21 липня
700 грн.
Почаївська Лавра на 2 дні
27 - 28 травня
1550 грн. з проживанням
Свята Земля. Ізраїль.
16 - 22 травня
620 $ + ✈️
Кагарлик, Вільшанка, Нещерів
20 травня, 1 липня
550 грн.
Святині Грузії на Трійцю. Нінооба.
29 травня - 4 червня
520 $ + ✈️
Буковина: Банчени, Чернівці, Крещатик
10 - 13 серпня
2500 грн.
Почаївська Лавра на три дні
3 - 5 червня
1600 грн. + проживання
Корфу та інші святині Греції, Румунії та Болгарії
5 - 15 червня
750 € + заліз.квитки
Ізраїль із розширеною Галілеєю
6 - 12 червня
620 $ + ✈️
Почаївська Лавра на 2 дні
17 - 18 / 24 - 25 червня
від 1550 грн. з проживанням
Cтеблів та Лебедин. Монастирі Черкащини
11 червня
800 грн.
Святині Волині
24 - 26 червня
1950 грн.
Святині Румунії
25 - 30 червня
від 200 € + заліз.квитки
Калинів Міст. Мгарський монастир.
2 липня
800 грн.
Грузія: свято в Зугдіді та відпочинок на морі.
12 - 18 липня
490 $ + ✈️
Томашівка. Ковалівка.
15 липня
650 грн.
Закарпаття православне
24 - 29 липня
3500 грн. + з.д. квитки
Барі та святині Румунії
5 - 12 листопада
500 € + ✈️
Вінниця, Браїлів, Лядова
9 - 10 вересня
1700 грн.
Грузія на свято Рівноап. Ніно
cічень 2024
470 $ + ✈️
Чернігів, Данівка, Козелець
700 грн.
Святині Італії
880 € + дорога
Калинів Міст, Густиня та Прилуки
750 грн.
Святині Греції, Корфу та Барі
850 € + автобус 150 €
Паломнические поездки > Свята Земля. Ізраїль.

Свята Земля. Ізраїль.
16 - 22 травня

620 $ + ✈️

 7 днів / 6 ночей
1 день. 16 травня. Вівторок
Прибуття в аеропорт Тель-Авіва. Проходження кордону. Зустріч із гідом. Єрусалим. Поклоніння Гробу Господньому у Храмі Воскресіння. Гроб Господень. Голгофа. Камінь Миропомазання. Місце набуття життєдайного Хреста. ( Якщо виникне затримка в аеропорту – переноситься на другий день). Переїзд до Вифлеєму. Розміщення у готелі. Вечеря. Ночівля

2 день. 17 травня. Середа
Виїзд до Єрусалиму. Храм Марії Магдалини в Гефсиманії, де спочивають св. мощі преподобномучениць Великої Княгині Єлисавети Феодорівни та її келійниці ін.Варвари. Гефсиманський грот-печера учнів. Храм усіх націй: Камінь Моління про Чашу (тут Христос молив Бога Отця про звільнення від страждань; на цьому місці відбулася зрада Юди). Гефсиманія – Храм Успіння Пресвятої Богородиці. Гробниця Божої Матері; чудотворна ікона Пресвятої Богородиці «Єрусалимська». “Via Dolorosa” – Хресний шлях Спасителя на Голгофу. За православною традицією, Хресний шлях починається від Преторії – там за часів Ісуса Христа була влаштована в'язниця, в якій утримували в'язнів перед судом Римського прокуратора Понтія Пілата. Олександрівське подвір'я. Поріг Судної брами. Храм Гробу Господнього. Гора Сіон. Світлиця Таємної Вечері. Повернення до готелю. Вечеря. Відпочинок.
 
3 день. 18 травня. Четвер
Літургія у Храмі Різдва Христового у Віфлеємі. Святий Вертеп – місце Різдва Богонемовля-Христа і Святі ясла. Чудотворна ікона Божої Матері "Віфлеємська". Печера вбитих немовлят. Повернення до готелю на сніданок. Зустріч із патріархом Святого Міста Єрусалима (за підтвердженням Патріархії). Самарія. Наблуси. Храм мучениці Фотинії біля криниці Якова. Мощі мч. Філумена (у 2009 року долучений до лику святих). Повернення до готелю. Вечеря. Відпочинок.
 
4 день. 19 травня. П'ятниця
Сніданок. Ранній виїзд на північ країни. Гора Фавор: православний грецький монастир Преображення Господнього. Чудотворна ікона Божої Матері «Цвіт, що не в'яне». Назарет. Православний храм Архангела Гаврила з джерелом Діви Марії. Кана Галілейська – місце першого дива Спасителя. Капернаум. Грецький монастир та храм Дванадцятьох апостолів. Галілейське море. Магдала - батьківщина Марії Магдалини. Храм у честь св. рівноап. Марії Магдалини. Радонове джерело (омивання в сорочках). Повернення до готелю. Вечеря. Відпочинок.
 
5-й день. 20 травня. Субота
Згадка про явлення на небі Хреста Господнього в Єрусалимі. Літургія на Елеоні - Оливковій горі ( за можливостю). Святині Елеонської гори. Спасо-Вознесенський православний монастир. Місце здобуття Глави Іоанна Предтечі. Грецький монастир Вознесіння. Стопочка – місце Вознесіння Господнього. Панорама Старого міста з Олійної гори. Монастир Хреста – місце зростання дерева Хреста Господнього. Катамони. Гробниця св. прав. Симеона Богоприймача. Місце будинку та могила святого Симеона. Повернення до готелю. Вечеря. Короткий відпочинок.
23.15 – виїзд із готелю. 00.00 – Нічна літургія у Храмі Гробу Господнього 
 
6 день. 21 травня. Неділя
Повернення до готелю приблизно о 4 ранку. Відпочинок. Пізній сніданок. Юдейська пустеля. Монастир Георгія та Іоанна Хозевітов в ущелині Ваді Кельт. Річка Йордан. Віфавара – місце хрещення Ісуса Христа. Омивання в Йордані (мати сорочки). Єрихон. Гора Спокуси (Сорокаденна гора) – місце в Юдейській пустелі, де після сорокаденного посту Христос був спокушений дияволом. Вид на Єрихон з гори спокуси. Грецький монастир Каранталь (якщо буде можливість). Монастир Герасима Йорданського – стародавній монастир V ст. Повернення до готелю. Вечеря. Відпочинок.
 
7 день. 22 травня. Понеділок
Свято перенесення мощів святителя та чудотворця Миколая. Сніданок. Виїзд із речами. Бейт Джала. Храм та печера святителя та чудотворця Миколая. Монастирі Юдейської пустелі: Лавра прп. Сави Освяченого – родоначальника палестинського чернецтва. Монастир прп. Феодосія Великого, влаштований на місці печери, якої зупинялися волхви після поклоніння Богом немовляті Христу. Виїзд до аеропорту. Дорогою відвідуємо: Лідда – монастир св. Георгія Побідоносця. Гробниця св. вмч. Георгія та частка його мощей, чудотворний образ Божої Матері «Лідська».
Подячний молебень. Виліт додому.
 
Включено:
  • проживання у готелі 4* 2-3-місне розміщення;
  • харчування – "шведський стіл": сніданок та вечеря;
  • медичне страхування (після 60 років – доплата за віком)
  • послуги православного гіда;
  • транспортне обслуговування;
  • супровід священика
Не включено:
  • авіапереліт;
  • платні входи + чайові - разом 50 $ / людина
____________________________________________________________________________________________________________________________

Паломницька служба залишає за собою право внесення змін до порядку відвідування святинь за програмою. У програмі можливі зміни у зв'язку з часом прибуття та вильоту групи. У програмі можливі зміни, пов'язані зі сферою безпеки.