Вівторок, 14 лютого.
Виліт з Кишиніва о 07:00. Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон о 09:30. Яффо – відвідання храму апостола Петра, та усипальниця праведної Тавіфи. Лідда. Храм вмч. Георгія Побідоносця. Переїзд до Віфлеєму. Розміщення у готелі. Вечеря. Відпочинок перед нічною літургією.
23:00. – виїзд до Храму Воскресіння Христового на нічне богослужіння.
Близько 04.00 – повернення назад. Відпочинок у готелі.
Середа, 15 лютого. Стрітення Господа Бога та Спаса нашого Ісуса Христа
Пізній сніданок. Йорданська долина. Віфавара – історичне місце Хрещення Ісуса Христа на Йордані. Монастир прп. Герасима Йорданського. Єрихон. Гора Спокус. Монастир пророка Єлисея. Дерево Закхея. Вечеря та ночівля у Віфлеємі.
Четвер, 16 лютого. Правв. Симеона Богоприїмця та Анни пророчиці
Сніданок сухим пайком. Монастир правв. Симеона Богоприїмця. Божественна літургія. Самарія. Шхем (Сіхем). Криниця Якова. (Відвідування залежить від ситуації у сфері безпеки). Вечеря та ночівля у Віфлеємі.
П'ятниця, 17 лютого. Єрусалим. Пішохідне паломництво
Сніданок. Левові ворота Старого міста. Церква Різдва Пресвятої Богородиці. Віфезда. Овча купіль, в одному з притворів якої Спаситель зцілив розслабленого. Хресна дорога. Віа Долороса (Дорога Скорботи) – шлях, яким йшов Спаситель до Голгофи – місця Своєї Хресної смерті. За православною традицією, Хресна дорога починається від Преторії, де за часів Ісуса Христа знаходилася в'язниця, в якій утримували злочинців перед судом римського прокуратора Понтія Пілата. Поріг Судних воріт «Вушко голки» (Олександрівське подвір'я).
Храм Гробу Господнього. Голгофа. Камінь Миропомазання. Гроб Господній. Вільний час у Єрусалимі. Сіонська Світлиця – місце Таємної Вечері. Вечеря та ночівля у Віфлеємі.
Субота, 18 лютого. Гора Єлеон
Сніданок. Гора Єлеон. Оглядовий майданчик на Єлеонській горі (краєвиди старої частини Єрусалима). "Стопочка" - місце Вознесіння Господа. Спасо-Вознесенський монастир. Монастир Хреста. Горненський монастир (всеношна, якщо дозволить час). Вечеря та ночівля у Віфлеємі.
Неділя, 19 лютого. Божественна літургія в храмі Різдва Христового.
Храм Різдва Христового у Віфлеємі. Печера Різдва, мощі Віфлеємських немовлят. Сніданок. Церква Пастирів – підземна церква, влаштована у печері, де у ніч Різдва Христового трьом пастушкам з'явилися ангели, які сповістили про народження Спасителя. Монастир прп. Феодосія. Монастир прп. Сави Освяченого. Вечеря та ночівля у Віфлеємі.
Понеділок, 20 лютого. Галілея
Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд до Галілеї. Назарет. Церква Архангела Гавриїла над джерелом Діви Марії. Кана Галілейська. Церква на честь Першого чудотворення на шлюбному бенкеті. Гора Фавор. Монастир Преображення Господнього. Галілейське море. На його берегах Господь обрав Своїх учнів з-поміж рибалок, закликав їх до апостольського служіння. Тут Він проповідував, створив безліч чудес і з'явився апостолам після Свого Воскресіння. Капернаум. Жодне місто, ні Віфлеєм, ні Назарет, ні навіть Єрусалим, не отримало такого почесного звання, як Капернаум: "Його місто", - назвали його євангелісти. Монастир Дванадцятьох Апостолів. Магдала – місце зцілення Господом св. рівноап. Марії Магдалини.
Виїзд до аеропорту. 22.55 – виліт до Кишиніва.
Увага! У програмі можливі зміни у зв'язку з часом прибуття та вильоту групи.
Включено:
-проживання в готелі на 2-3-місне розміщення;
-харчування - шведський стіл, сніданок та вечеря;
-екскурсійні послуги з православним гідом;
-транспортні послуги по програмі;
-супровід священика
Додатково оплачується:
-авіапереліт (виліт з Кишиніва 200-250$);
-медичне страхування;
-платні входи + чайові -50 $/особи