☎ (044) 360 11 00
☎ (095) 360 11 00
☎ (098) 360 11 00
☎ (063) 360 11 00
Барі та святині Румунії
29 січня - 5 лютого
495 € + ✈️
Почаївська Лавра на 2 дні
11 - 12 лютого
від 1550 грн. з проживанням
Ізраїль на Стрітення Господнє
14 - 20 лютого
600$ + ✈️
Чернігів, Данівка, Козелець
18 лютого Свт. Феодосія
700 грн.
Святині Румунії
19 - 24 лютого
180 € + заліз.квитки
Почаївська Лавра на 2 дні
4 - 5 / 18 - 19 березня
1550 грн. з проживанням
Чоповичі та Кипяче, Скит
19 березня, 9 квітня
650 грн.
Буковина: Банчени, Чернівці, Крещатик
24 - 27 березня
2500 грн.
Пасха на Святій Землі
6 - 17 квітня
1350 $ + авіа
Святині Італії
4 - 11 травня
880 € + ✈️
Святині Греції, Корфу та Барі на свято Святителя Миколая
18 - 27 травня
850 € + автобус 150 €
Cтеблів та Лебедин. Монастирі Черкащини
11 червня
800 грн.
Томашівка. Ковалівка.
дата визначається
650 грн.
Свята гора Афон.
регулярно за запитом
від 480 € + ✈️
Корфу та інші святині Греції, Румунії та Болгарії
дата визначається
750 € + заліз.квитки
Святині Волині
дата визначається
1950 грн.
Закарпаття православне
дата визначається
3400 грн. + з.д. квитки
Почаївська Лавра на три дні
дата визначається
1550 грн. + проживання
Кагарлик, Вільшанка, Нещерів
дата визначається
500 грн.
Грузія на свято Рівноап. Ніно
cічень 2024
470 $ + ✈️
Вінниця, Браїлів, Лядова
дата визначається
1650 грн.
Калинів Міст. Густинь. Прилуки.
750 грн.
Полонки, Густинь, Прилуки
750 грн.
Одеса, Теплодар.
2350 грн.
Паломнические поездки > Святині Греції, Корфу та Барі на свято Святителя Миколая

Святині Греції, Корфу та Барі на свято Святителя Миколая
18 - 27 травня

850 € + автобус 150 €

Святкова літургія біля мощей святителя і чудотворця Миколая. Паломництво до трьох Святителів та великих християнських святинь.
Круїз навкруг Святої Гори Афон.
Салоніки – Метеори – о.Корфу – Барі – Патри – Лутракі  – о.Егіна – Афіни  –  о.Эвбея  – Суроті – Афон – Салоніки

Програма 19-26 травня:

1-й день. 19 травня - П'ятниця

Греція. Прибуття в Салоніки. Салоніки - столиця північної Греції, місто трьох великих періодів - елліністичного, римського та візантійського, місто, яке називається "золотими воротами християнства". Відвідування святинь міста Салоніки: Храм св. вмч. Димитрія Солунського, поклоніння його мощам, у храмі також знаходяться мощі св. вмч. Анісії та святого Гринорія Каллідіса. Поселення в готель, вечеря, відпочинок.

2-й день. 20 травня - Субота

Сніданок. Програма паломництва «Метеора» - небесні монастирі. У центрі Греції Метеор - одне з дивовижно красивих місць Греції. Величезні монолітні скелі висотою понад 600м звелися високо в небі. На вершинах цих скель були побудовані небесні монастирі - творіння Господа Бога та руки людини. Відвідування двох монастирів, іконописна майстерня. Переїзд до Ігумениці. Посадка на паром і відправлення на о.Корфу. Поселення в готель, вечеря.

3-й день. 21 травня - Неділя

Літургія у Храмі святителя Спиридона Триміфунтського, поклоніння мощам святителя Спиридона. Сніданок пакет. Відвідування храму св. Іоанна Предтечі, де особливо шанується св. праведний Феодор Ушаков. Храм Божої Матері чужестранців. Кафедральний собор, де спочивають мощі імператриці Феодори, яка звільнила Церкву від єресі іконоборства. У храмі також є частки мощей священномученика Власія Севастійського – єпископа Вірменії IV ст. Відвідування монастиря Божої Матері Кассопітри, де нас зустріне архімандрит Полікарп, один із духовних учнів Старця Паїсія. Палеокастриця – найкрасивіше місце Корфу. Монастир Пресвятої Богородиці. Повернення до Ігумениці. Вечеря у таверні. Посадка на паром. Відправлення в Барі (Італія).

4-й день. 22 травня - Понеділок. День пам'яті Святого Миколая Чудотворця (перенесення мощей у місто Барі). 

Базиліка Святителя Миколая. Святкова Літургія у крипті, де спочивають мощі святителя Миколая Чудотворця. Святитель Миколай, який жив у 3-4 століттях, прославився як великий угодник Божий, тому в народі Його зазвичай називають Миколою Угодником. Святитель Миколай вважається «всіх предстателем і заступником, всіх скорботних утішником, всіх притулком, що суть у бідах, благочестя стовпом, вірних поборником». Християни вірять, що і сьогодні він здійснює безліч чудес на допомогу людям, які моляться йому. Обід. Екскурсія по базиліці та старому місту. Вільний час. Посадка на паром. Відправлення в Патри.

5-день. 23 травня - Вівторок

Сніданок на паромі самостійно. Прибуття в Патри. Відвідування найбільшого православного храму святого Андрія Первозванного, поклоніння чесній главі святого апостола Андрія Первозванного і частині хреста, на якому він був розп'ятий. Собор був побудований з 1924 по 1974 рр. Поруч із новим храмом стоїть стародавній собор апостола Андрія. У ньому зберігаються старовинні ікони, а храм розписаний красивими фресками. Поруч - святе джерело, де був розп'ятий апостол Андрій. У 1821 році резиденція архієпископа Германа, яка підняла прапор повстання в Греції, була в Патрах. Переїзд по півострову Пелопоннес до Корінфського каналу. Зупинка. Церква в Коринфі була заснована святим апостолом Павлом під час його другої подорожі, коли він був у цьому місті близько півтора року, з осені 52 до весни 54. Поїздка до жіночого монастиря преподобного Патапія Єгипетського. Преподобний Патапій - святий IV століття - якого дуже почитають в Греції. За його молитвами у наш час існує багато зцілення від захворювань, особливо від раку. Поселення в готелі. Вечеря.

6-й день. 24 травня - Середа

Прибуття до порту Пірей. Вихід на паромі на остров Егіна. Переїзд до жіночого монастиря Святої Трійці, заснованого святим Нектарієм у 1904 р. Нектарій Егінський - єпископ Олександрійської православної церкви, митрополит Пентапольській. Автор гімну Пресвятої Богородиці "Агні Парфене". В Греції святого почитають як чудотворця. Люди кажуть: "Для святого Нектарія немає нічого неможливого". Поклоніння мощам святого. Повернення до порту Пірей. Афіни: відвідування Ареопагу, місце проповіді Апостола Павла. Собор Благовіщення Пресвятої Богородиці - побудований на згадку про звільнення Греції від османського панування. Поклоніння мощам святого мученика Григорія V патріарха Константинопольського та преподобномучениці Філофеї. Переїзд на острів Евбея. Вечеря. Ночівля в монастирському готелі.

7-й день. 25 травня - Четвер

Літургія у храмі Іоанна Руського у Прокопі. У 1924 році грецьке населення переїхало на острів Евія з Туреччини після малоазійзької катастрофи. Вони привезли з собою раку з нетлінними мощами святого праведного Іоанна Руського. Всупереч усьому його ім'я не було забутим, а нетлінні мощі Його нині спочивають у величному соборі на порослому соснами Евбейському схилі. Кожного дня до святого Іоанна зтікаються сотні і сотні православних паломників, просячи заступництво Святого Праведника. Сніданок у таверні. Паром з Евбеї на континент. Переїзд до Салонік. Відвідування монастиря апостола Іоанна Богослова у Суроті, де знаходиться могилка святого схимонаха Паїсія Святогорця, причисленого до лику Святих 13/01/2015. Поклоніння на могилі преподобного Паїсія Святогорця. Розміщення в готелі. Вечеря.

8-й день. 26 травня - П'ятниця

Сніданок. Переїзд в Уронуполі. Круїз уздовж південно-західного узбережжя Афона.  Свята Гора Афон – земна обитель Божої Матері, єдина у світі чоловіча чернеча держава.  Для православних всього світу Свята Гора Афон – молитовний подвиг ченців, безцінне сховище християнських святинь. На святій землі розташовано 20 чоловічих монастирів, серед яких 17 грецьких, один болгарський, один сербський та один російський монастир святого Пантелеймона.  Згідно з останнім переписом на Афоні проживає близько 1000 ченців.  Усі без винятку монастирі Святої Гори у богослужбовій практиці тримаються старого Юліанського календаря.  Виїзд автобусом в Україну/Переїзд з Урануполі в аеропорт.  Для тих, хто на авіа – виліт не раніше 20:00 чи ночівля у Салоніках.

!!! Виїзд з Чернівці на комфортабельному автобусі 18 травня, повернення до Чернівці - 27 травня !!!

У вартість туру входить:
 • всі трансфери за програмою
 • розміщення у готелі 3*
 • харчування: сніданок, вечеря по програмі (окрім нічних паромів)
 • екскурсії та паломництво за програмою
• оплата парома Ігумениця – Барі – Патри
 • оплата парома Ігумениця – Корфу – Ігумениця
 • оплата парома Пірей – Егіна – Пірей
 • оплата парома материк – Евбія
• круїз навкруг Афона
 
 Додатково оплачується:
 • Вхідні квитки в археологічні місця, монастирі та музеї  (до 10 євро)
 • Медична страховка
 • Переїзд (переліт) до Салонік  (від 150 євро)
 • Податок у готелях (0.5-1 євро за ніч)
ТІЛЬКИ ПРИ НАЯВНОСТІ БІОМЕТРИЧНОГО ЗАКОРДОННОГО ПАСПОРТУ
___________________________________________________________________________________________________________________________

Паломницька служба залишає за собою право внесення змін до порядку відвідування святинь за програмою.